تعویض باتری ماشین در محل شیراز

Car battery replacement

مزایای تعویض باتری خودرو در محل اتومکانیک علی

پس از نهایی کردن سفارش مکانیک اتومکانیک علی، سلامت باتری کنونی شما را در محل چک می کند. ممکن است خالی شدن باتری خودرو شما به علت خرابی آن نباشد و مشکلات دیگری سبب به وجود آمدن این مشکل شده باشند. پس از بررسی اگر مشخص شد که نیاز به تعویض باتری است، مکانیک آن را با یک باتری درجه یک و دارای ضمانت عوض می کند.
ثبت سفارش در اتومکانیک علی رایگان بوده و هیچ تعهدی برای پرداخت و نهایی کردن سفارش ایجاد نمی کند.
هزینه خدمات اتومکانیک علی رقابتی و منصفانه است.
پشتیبانی اتومکانیک علی هر روز هفته حتی روزهای تعطیل در خدمت شما است.
روند تصمیم گیری در اتومکانیک علی شفاف و آگاهانه است. با بررسی نظرهای مشتریان پیشین درباره متخصص از کیفیت کار و تجربه فرد آگاه خواهید شد.
تمام متخصصین ماهر اتومکانیک علی بیمه هستند و در زمان استفاده از خدمات هیچگونه نگرانی در مورد خطرات احتمالی در حین انجام کار نخواهید داشت. اتومکانیک علی برای رفع دغدغه های مشتریان درباره حوادث احتمالی در حین انجام کار و جهت حمایت از نیروهای متخصص، تمام خدمات خود را تحت پوشش بیمه قرار داده است.

عوامل موثر در افزایش عمر باتری ماشین

باتری ها دارای مشخصات مکانیکی و الکتریکی مختلفی هستند به همین علت نمی توان عمر آن ها را تخمین زد. معمولا سازندگان عمر متوسط محصولشان را روی آن درج می کنند؛ اما اگر بخواهید تخمینی از عمر مفید باتری داشته باشید باید گفت باتری ها از 2 تا نهایتا 5 سال کارایی دارند. انجام اقدامات ضروری برای افزایش طول عمر باتری سبب می شود باتری تا 5 سال عملکرد خوب و مناسبی داشته باشد؛ در غیر این صورت هر 2 یا 3 سال باید آن را تعوض کنید.
باتری خود را تمیز نگه دارید و به طور دوره ای ترمینال های باتری را با استفاده از یک برس کوچک و آب تمیز کنید تا اثر خوردگی روی آن ها از بین برود.
مطمئن شوید که اتصالات سرباتری شل نشده اند و اگر نیاز بود آن ها را با آچار محکم کنید.
تعداد رانندگی های کوتاه را محدود کنید. در رانندگی سریع باتری خودرو کامل شارژ نمی شود. با رانندگی طولانی تر قدرت باتری خودرو حفظ می شود.
باتری خود را محکم ببندید. باتری که محکم بسته نشده است می تواند منجر به آسیب داخلی و اتصال کوتاه شود. ترمینال های باتری را به صورت مرتب بررسی کنید تا از این که محکم و درست نصب شده است اطمینان پیدا کنید.
هنگام خروج از خودرو همه چراغ های خودرو را خاموش کنید. روشن گذاشتن چراغ های خودرو می تواند آسیب بسیاری به باتری خودرو بزند.
در حالت خاموش بودن ماشین از وسایل الکترونیکی استفاده نکنید. وقتی موتور شما کار نمی کند، رادیو یا کولر را خاموش کنید تا فرسودگی باتری کمتر شود.
ماشین را برای مدت زمان طولانی خاموش رها نکنید.

عوامل موثر در کاهش عمر باتری ماشین

كار در شرايط آب و هوایی نامساعد و بسیار گرم یا سرد
عدم استفاده از باتری برای مدت طولانی
استفاده طولانی مدت از وسايل برقی مانند چراغ­ ها، ضبط ماشین و برف پاک ­کن وقتی موتور ماشین خاموش است.
اور شارژینگ باتری
معیوب بودن سيستم برق خودرو

جمع بندی

اتومکانیک علی این امکان را به مشتریان خود می دهد تا هر گونه خدماتی را که به آن احتیاج دارند به وسیله تماس تلفنی با شیراز مکانیک سفارش دهند. نیروهای خدماتی برای جلب اعتماد شما دارای گواهی عدم سوء پیشینه، احراز هویت، مدارک فنی و سفته نزد اتومکانیک علی هستند و از فیلترهای تأیید صلاحیت ما عبور کرده اند.